Dáme lidem o důvod víc přijít
do vašeho baru a zůstat

Freely vám přivede nové zákazníky. Stačí jim nabídnout první drink zdarma a pak už se soustředit jen na to, aby si u vás užili skvělý večer.

Chcete mít svůj bar plný každý den?

STAŇTE SE NAŠÍM PARTNERSKÝM BAREM A ZÍSKEJTE TYTO VÝHODY:

 • Více stálých zákazníků, větší tržby
  Přivedeme vám lidi, kteří u vás rádi posedí. Jsme pro ně novou a atraktivní cestou, jak objevit váš bar a užít si společný čas s přáteli. Naše aplikace k vám přiláká zákazníky na první drink zdarma a zbytek už je vás.
 • Vše zdarma
  Za naši službu neplatíte žádné poplatky. Vaším jediným nákladem jsou výdaje spojené s přípravou prvního drinku, který zákazník dostane zdarma.
 • Nové možnosti propagace
  V rámci společné spolupráce bude váš bar propagován nejen v naší mobilní aplikaci Freely, ale také například na našich sociálních sítích a webové stránce.
 • Rychlé a jednoduché úpravy
  O zařazení vašeho baru do aplikace a správu se postaráme my. Nemusíte složitě zaškolovat personál, stačí jen vybrat free drinky, které lidem nabídnete. Kdykoliv je můžete tedy snadno obměnit pomocí funkce na našem webu.
 • Pravidelné statistiky a analýzy
  Uvědomujeme si, jak důležité je znát své zákazníky. Proto od nás získáte pravidelné statistiky, podle kterých například poznáte, jaké drinky se u vás těší největší oblibě, jaký typ zákazníků přitahujete nebo jak byli spokojeni s vaším barmanem. Tyto a mnohé další informace vám zaručeně pomohou při plánování či obměně vaší obchodní strategie.

Registrujte se a přitáhněte více lidí

Neváhejte nás s případnými dotazy kontaktovat