Ty nejlepší bary v jedné aplikaci a navíc v každém z nich drink zdarma…To je Freely!

12.2. 2019 Freely 0

Rádi zajdete s přáteli na drink, víno nebo pivo? Rádi poznáváte nová zajímavá místa nebo se vám prostě občas stane, že se nemůžete rozhodnout, kam zajít? Přesně pro takové situace jsme aplikaci Freely vytvořili.

Ve Freelym najdeš ty nejlepší pražský bary na jednom místě, a navíc si v každém z nich můžeš vybrat jeden ze 3 nabízených drinků zcela zdarma. A to třeba každý den v měsíci! Aktuálně se můžeš těšit na 25 podniků, a to nejen barů, ale taky skvělých vináren a shisha lounge.

Vyber si z 25 těch nejlepších pražských barů!

Co vše musíš pro drinky zdarma udělat?

Stačí si stáhnout aplikaci z obchodů AppStore nebo GooglePlay, zaregistrovat se a poté si jen vybrat ten správný bar, kde Freelyho vyzkoušíš! Po registraci jsme ti totiž zajistili možnost vyzkoušet fungování celé aplikace zdarma. Můžeš si tak vybrat kterýkoliv bar z nabídky a s aplikací Freely si zde objednat jeden z nabízených drinků zdarma.

A jak to vlastně s vydáním drinku funguje?

Stačí si jednoduše vybrat bar, kde chceš získat drink zdarma, v detailu baru zvolit jeden z nabízených drinků a poté na obrazovce s vybraným drinkem potvrdit tlačítko „Objednat“. Následující obrazovku pak ukaž barmanovi, ten ti drink vydá a ty už si jen vychutnávej svůj drink zdarma na Freelyho! Nemusíš se ničeho bát, ovládání je jednoduché a aplikace tě navíc vším provede 🙂

Vybrat si můžeš vždy ze 3 drinků.

Pokud se ti bude Freely líbit a budeš si chtít dopřát první drink zdarma kdykoliv půjdeš do baru, můžeš si předplatit měsíční členství. To tě vyjde na 169,- Kč a za průměrnou cenu jednoho drinku v centru Prahy jich tak získáš až 31! Po využití drinku zdarma přes aplikaci Freely, se ti další možnost otevře vždy následující den ráno. Na drink zdarma si tak můžeš zajít třeba každý den 😎

V aplikaci si navíc můžeš předem prohlédnout fotky jednotlivých barů, zjistit si otevírací dobu nebo se do baru nechat navigovat. Freely je aplikace, kde máš vše přehledně na jednom místě!

Sdílej svůj referenční kód a získej členství na měsíc zdarma!

Každému uživateli jsme přidělili jedinečný referenční kód, který je možné sdílet s přáteli. A že se ti to vyplatí! Za každé takové sdílení od nás totiž získáš členství na měsíc zdarma! Referenční kód můžeš sdílet až 5x a druhý uživatel ho musí zadat při registraci. Měsíční členství zdarma se ti pak aktivuje po uhrazení členství druhým uživatelem.

Sdílej svůj referenční kód s přáteli.

Není ve Freelym tvůj oblíbený bar? Určitě nezoufej! Seznam podniků pro tebe neustále rozšiřujeme a už teď se můžeš těšit na minimálně 3 nové bary, a to ještě do konce února!

Nezapomeň nás proto sledovat na našem facebooku a instagramu, kam veškeré novinky přidáváme.

V případě dotazů k fungování aplikace nás neváhej kontaktovat na podpora@freelyapp.cz.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů