Kam vyrazit v Praze na drink?

8.11. 2019 Freely 0

Kam vyrazit v Praze na drink?

Vyber si v appce Freely bar a zajdi pro svůj drink zdarma!

Praha je světově uznávána za svou barovou scénu a cizinci se sjíždějí do centra Prahy oslavit své životní události jako narozeniny, rozlučky se svobodou nebo svátky všeho druhu. My ve Freely, Vám nabízíme ochutnávku těch nejlepších barů v Praze, ve kterých na vás s členstvím v mobilní aplikaci Freely čeká drink zdarma, a to třeba každý den v měsíci. To, co turisty stojí tisíce korun, vás s našim předplatným stojí pouhých 169,- na měsíc! V rámci členství získáte možnost dát si každý den drink zdarma v kterémkoliv z našich partnerských podniků.

Proto bychom vám rádi představili ty nejlepší a nejoriginálnější bary v centru Prahy, kam můžete vyrazit nejenom na páteční či sobotní drink ale kterýkoliv jiný den v týdnu na ten „jeden koktejl po práci’’.

Nebe – Křemencova

Jedním z populárních barů na víkendové večery je bar Nebe ve Křemencově ulici. Tento podzemní bar s tanečním parketem má ve Freely nabídce Cuba Libre, Chupito, nebo speciální Bohemian (koktejl z Becherovky, bezinkového sirupu, limetky a ananasového džusu).

Nebe Křemencova

Aloha

Dalším podnikem, kam v centru Prahy vyrazit na drink je Aloha Bar. V tomto havajské tikki baru na vás čeká odpoledne čeká skvělá nabídka jídel, zatímco večer si můžete užít tanečního parketu s jedním z našich Freely drinků zdarma v ruce. V Aloha baru můžete vybírat z Cuba Libre, Screw Driveru nebo Mojita.

Aloha bar

Repete

Repete bar se nachází přímo v srdci Prahy jen 2 minuty od ulice Dlouhá. Přátelská atmosféra tohoto již léta fungujícího baru vás jednoznačně pohltí. Je to jedno z míst, které vám nabídne kvalitní koktejly v centru Prahy za skvělou cenu. To vás ale nemusí trápit, s Freely appkou na vás čeká G&T, Cuba Libre nebo Johnnie Ginger.

Tím však naše nabídka barů, které naleznete na Praze 1 nekončí. S appkou Freely můžete zavítat na drink do baru Postel, Čili, KU, Blondies, Café 80’s nebo třeba Champagnerie či Absintherie. Vybírejte z široké nabídky barů a skočte si pro svůj drink ještě dnes!

Ty nejlepší pražské bary v jedné appce a navíc v každém z nich drink zdarma…To je Freely!

Stahuj na AppStore i GooglePlay!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů