Freely on Tour, aneb kde jste nás mohli v minulých týdnech potkat!

18.10. 2019 Freely 0

Freely on Tour, aneb kde jste nás mohli v minulých týdnech potkat!

Tým Freely se toto září zúčastnil několika akcí, na nichž vám blíže představil fungování aplikace! Jednou z nich, které se zúčastnili především studenti, se konala u Máchova jezera na slavném Bílém Kameni. Na programu byla mimo jiné barmanská show a soutěž v Beerpongu, na které jsme vám rozdávali vouchery až na tříměsíční předplatné služby Freely!

Prosecco & Food Festival

Druhým festivalem, kde jste se s námi mohli potkat byl Prosecco & Food Festival ve Žlutých Lázních! Tento Festival zaměřený na šumivá vína byl perfektní ukázkou toho, co aplikace Freely nabízí: ochutnávku různých nápojů a nové zážitky. V aplikaci můžete například zdarma vyzkoušet Cavu v našem partnerském baru Barcelounoc, tradiční šumivý koktejl French 75 v Blondies baru nebo v Champagnerii jejich Cavu Naveran či Kir Royal!!

No a kam máme vyrazit příště?

Toto byla jen ochutnávka akcí, kterých jsme se v září účastnili. Pokud jste se akcí nemohli zúčastnit nebo jste se na nich s námi nepotkali, určitě nás kontaktuje na našem Instagramu nebo Facebooku a napište nám vaše tipy, kam bychom měli příště vyrazit. A kdo ví, třeba právě vy vyhrajete na příští akci jeden z mnoha nabízených voucherů.

Ty nejlepší pražské bary v jedné appce a navíc v každém z nich drink zdarma…To je Freely!

Stahuj na AppStore i GooglePlay!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů