Chystáte se na After-party?

22.11. 2019 Freely 0

Je libo After-party?

V Praze se dá prohýřit celá noc až do rozbřesku, ale musíte vědět kam vyrazit. Připravili jsme vám malý seznam, kam si můžete zajít pro váš koktejl zdarma až do pozdních hodin.

HANGAR BAR

Tento bar snad ani není třeba představovat. Jestli se vám protáhl večer a chcete ještě někam vyrazit, doporučujeme právě sem! Zábava tu končí každý den nejdříve kolem 4 hodiny ranní. Úterky až soboty však můžete své drinky a atmosféru užívat až do 6 ráno!

Hangar bar | Freely

POSTEL BAR

Přátelům můžete v klidu říct, že jste celý víkend strávili v Posteli a nebudete vlastně vůbec lhát… Pokud vás už vyhnali z podniku pro zavíračku, určitě zvažte přesun do tohohle skvělýho baru v centru Prahy. Postel bar nezavírá dříve než ve 4 ráno a vy si tak můžete dát s appkou Freely drink zdarma i po zavíračce vašeho předchozího podniku!

Postel bar | Freely

INDUSTRY BAR

Pokud si chcete vychutnávat shishu a drinky až do rána, Industry bar je ta správná volba! S appkou Freely tu dostanete Cuba Libre, Aperol Spritz nebo Mojito zcela zdarma.

Industry bar | Freely

Mezi naše partnerské bary patří i další podniky, kde si užijete parádní after-party. Po 2 hodině ranní můžete vyrazit například do Aloha baru, Café 80’s, Nebe nebo třeba Blondies!

Máte svůj oblíbený bar a rádi byste ho viděli mezi našimi partnerskými podniky? Napište nám!

Ty nejlepší pražské bary v jedné appce a navíc v každém z nich drink zdarma…To je Freely!

Stahuj na AppStore i GooglePlay!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů