5 skvělých podniků, kde se zaručeně naladíte na léto!

28.3. 2019 Freely 0

Zimní měsíce jsou téměř za námi a konečně přicházejí slunečné dny! Inspiraci, kam v těchto dnech vyrazit na skleničku, pivko nebo drink najdeš právě v tomto článku.

KAYAK BEACH BAR

Náplavka je v létě jasná volba! Pokud na Náplavku vyrazíš, určitě nesmíš vynechat právě Kayak Beach Bar, který kotví přímo na Výtoni. Kayak je multifunkční plovoucí bar s volejbalovým hřištěm, kde si kromě skvělého jídla a drinků můžeš vyzkoušet i plno zajímavých aktivit. V létě si tu totiž můžeš půjčit třeba Paddleboardy, kayaky nebo si na netradičním hřišti na vodě zahrát beach.

Zaskoč do Kayaku s Freelym a užij si krásné počasí s drinkem v ruce! Zdarma tu na appku dostaneš třeba Cuba Libre, Kingswood nebo Bernarda 11.

LA BODEGUITA DEL MEDIO

Léto si zaručeně připomeneš i v jednom z nejznámějších barů v Praze, La Bodeguitě. Ve skvělé atmosféře, za rytmu kubánské hudby a s vyhlášeným Mojito Cubano si budeš připadat jako na Cubě a na nedávné zimní měsíce si ani nevzpomeneš!

OLIVEIRA WINE & TAPAS

Při výběru jsme mysleli i na #Winelovers! Do slunného Portugalska se přesunete v příjemné vinárně Oliveira. V létě je k dispozici i zahrádka, kde si můžeš vychutnat vyhlášená portugalská vína.

Skoč do Oliveiry s appkou Freely a vyzkoušej třeba osvěžující letní drink Porto Tónico zdarma!

CHAMPAGNERIA

Dalším podnikem, který určitě nesmíš vynechat je Champagneria! S Freelym tu máš navíc možnost ochutnat mimo skvělé sekty i specialitu v podobě šneků po burgundsku.

ALOHA MUSIC CLUB & COCKTAIL BAR

Aloha bar je naším posledním tipem, kde se zaručeně naladit na teplejší počasí. Aloha je inspirována havajskými Tiki bary a ty se tu tak můžeš těšit na širokou škálu exotických koktejlů a parádní atmosféru!

Ty nejlepší pražské bary v jedné appce a navíc v každém z nich drink zdarma…To je Freely!

Stahuj na AppStore i GooglePlay!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů